НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украина на Мемориале Гранаткина разгромила Литву ###

Украина на Мемориале Гранаткина разгромила Литву

7 січня у своєму другому матчі у групі «А» на турнірі ім. Гранаткіна у Санкт-Петербурзі юнацька збірна України U18 впевнено перемогла команду Литви. Рахунок матчу - 4:0.

Українська збірна з перших хвилин зустрічі запропонувала супернику комбінаційний футбол гру та високий темп гри, і це привело до успіху. Вже у дебюті зустрічі Артур Міранян з донецького «Шахтаря» зважився на дальній удар з 20-ти метрів, який влучив точно у ціль.

Команда Олександра Петракова продовжувала шукати щастя у атаках на ворота литовської збірної. На 21 хвилині захисник запорізького «Металургу» Едуард Соболь подвоїв перевагу «синьо-жовтих» над суперником.

Наприкінці матчу українська збірна отримала право на пробиття двох пенальті, які впевнено реалізували Артем Габелок з донецького «Шахтаря» і Артем Радченко з харківського «Металісту».

За підсумками матчу та двох зігранних турів, юнацька збірна України з чотирма очками очолила групу «A», а Артем Габелок вийшов на перше місце у списку бомбардирів. У його активі - чотири забитих м'-ячі. Також у цей день відбудеться зустріч суперників української збірної - команд Азербайджану та Чехії.